“Капітан у шторм сміється” – “Бумбокс” і Жадан презентували пісню

Гурт “Бумбокс” представив пісню “Правда”, яку виконав разом із письменником Сергієм Жаданом.

Пісня написана за півтора року до повномасштабної російської агресії. Про це повідомив гурт.

“Правда” стала частиною саундтреку військової драми “Мирний-21”, режисера Ахтема Сеїтаблаєва, прем’єра якої відбулася наприкінці лютого У фільмі представлена ​​змінена до невпізнанності оркестрова версія “Правди”.

“Зараз прем’єра оригінальної версії “Правди” не здається нам чимось недоречним. Ми працюємо, служимо, періодично їздимо у тури i ось диво випускаємо пісні. Над “Правдою” працювало багато талановитих людей, ми раді, що нарешті ви їх почуєте”, пише “Бумбокс”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Незважаючи на біль, я продовжую свій бій” ‒ Tvorchi представили оновлену пісню на Євробачення

“Цей текст писався до великої війни. Я сидів на березі моря і дивлячись на ландшафт написав кілька строф про чоловіка, який об’єднує небо та море своїми справами та словами. Виклав у Фейсбук і наступного дня отримав повідомлення від Андрія, в якому він співав цей текст. Ми зв’язалися, я дописав текст, Андрій написав свій шматок”, розповів Жадан.

Хливнюк зізнався, що із письменником “непросто було на студії”.

“Наскільки непросто нам було із Сергієм на студії, настільки ж просто було у ліриці. Сергію, мені до тебе далеко. Ти дуже крутий поет. Дякую тобі”, сказав вокаліст “Бумбокс”.

“Той капітан

Що у шторм в неспокій

Вголос сміється і люльку палить”, йдеться у тексті пісні.

Торік Андрій Хливнюк із британським гуртом Pink Floyd презентували пісню на підтримку України. Вокаліст “Бумбокс” написав вірша з передової.