Шмигаль у Ватикані зустрівся Папою Римським

У четвер, 27 квітня, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Ватикані зустрівся Папою Римським Франциском.

Прем’єр розповів понтифіку, як українці щодня вимушені боротися за свої життя у війні, яку розв’язала Росія. Шмигаль також передав Папі Франциску фотоальбом про злочини Росії в Бучі, Бородянці й інших містах України. Про це повідомив у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінкам нададуть право голосу: Папа Римський ухвалив історичне рішення

“Ми цінуємо зусилля Святого Престолу, спрямовані на завершення війни, і вважаємо, що найкращий шлях до миру це формула президента Володимира Зеленського. Сподіваємось, Ватикан долучиться до її реалізації, зокрема до процесу повернення полонених і депортованих, відновлення справедливості та фіксації закінчення війни”, написав він.

Щодо переданого альбому, то, за словами Шмигаля, він наочно демонструє ненависть і жорстокість агресора, які він приніс на українські землі.

Шмигаль подякував Його Святості за гуманітарну допомогу, а також за лікування у ватиканському госпіталі українських дітей, які постраждали від російської агресії.

“Запросив Папу Франциска в Україну. Будемо раді вітати понтифіка в ці нелегкі часи. Розраховуємо, що Святий Престол використає свій вплив, аби повернути мир на всі наші землі”, резюмував прем’єр-міністр України.

Папа Римський Франциск помолився, щоб Україна і країна-агресорка Російська Федерація досягли миру.

Про це понтифік сказав у зверненні до християн, які святкують Великдень 16 квітня, повідомили Vatican News.

Франциск звернувся “до братів і сестер” в Україні і Росії, побажавши досягнення миру.