Гімнастка Різатдінова показалася без макіяжу й похвалилася розтяжкою

Українська гімнастка, бронзова призерка Олімпійських ігор-2016 з художньої гімнастики 29-річна Ганна Різатдінова показала обличчя без макіяжу та фільтрів.

Окрім цього спортсменка у Instagram поділилася секретом успіху і розтяжкою, яку часто робить на траві.

Обличчя Ганни без фільтрів доглянуте і свіже. А спорт найкраще лікує гімнастку від депресії. Різатдінова зізналася, що робить розтяжку не лише задля тренування, але й для хорошого сну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Болюча тема. Я її не впізнаю” Різатдінова про матір в окупованому Криму

Також спортсменка запостила звабливе фото в купальнику та на підборах. У дописі під світлиною вона розказала, як стати чемпіонкою.

Гімнастка Ганна Різатдінова зізналася про переполох у її житті. Вона показалася із заплаканими очима. За словами спортсменки, причиною її сліз стало те, що вона не може впоратися з емоціями. Різатдінова почула українську пісню по радіо і почала плакати. Гімнастка додала, що зараз у неї нема ані сил, ані енергії. І вона дуже втомилася розчаровуватися в людях.

Мати спортсменки проживає в окупованому Криму, уродженкою якого є сама Ганна. Різатдінова народилася у Сімферополі.

Раніше Ганна Різатдінова зізналася, що їй набридло всім говорити, що у неї все гаразд. Заявила, що жодного дня у неї не було сім’ї. Про матір сказала, що в них одне прізвище, але вони різні люди.