Спливли нові подробиці розлучення Білозір з чоловіком-військовим

Народна артистка України Оксана Білозір наприкінці серпня 2022 року подала до Печерського райсуду Києва цивільний позов про розірвання шлюбу з продюсером і нині військовим Збройних сил України Романом Недзельським.

Співачка відмовлялася від примирення з чоловіком і наполягала на розлученні, пише “Главком” з посиланням на рішення суду.

Позивачка вказала, що вони з чоловіком тривалий час не підтримують сімейних стосунків. Також заявила, що немає намірів відновлювати шлюбні стосунки з відповідачем.

На судові засідання Білозір не прийшла. Але направила письмову заяву, в якій просила розглянути справу без її присутності. Недзельський теж проігнорував засідання, хоч і був повідомлений про них.

У позові йшлося, що Білозір перебуває у шлюбі з Недзельським від 2003 року. Тобто ідеться про офіційний шлюб тривалістю майже у 20 років, а не 33, як заявляв продюсер.

“Під час розгляду справи суд з’ясував, що сторони не ведуть спільне господарство, не підтримують шлюбно-сімейні стосунки, проживають окремо та втратили один до одного почуття поваги і любові. Подальше спільне життя подружжя та збереження їх сім’ї неможливе, оскільки буде суперечити інтересам кожної із сторін. Таким чином, вимоги про розірвання шлюбу обґрунтовані і підлягають задоволенню”, повідомили у суді.

У підсумку шлюб зіркової пари розірвали наприкінці листопада 2022 року.

Суд стягнув із Недзельського на користь Білозір майже 1 тис. грн судового збору.

Оксана Білозір має двох синів. Андрій народився в шлюбі з народним артистом України, співаком і композитором Ігорем Білозіром. Чоловік помер в лікарні після того, як його побили у львівському кафе 8 травня 2000 року. Від Романа Недзельського у виконавиці син Ярослав.

Новиною про розлучення із Білозір Недзельський поділився у нещодавньому інтерв’ю. Заявив, отримав повістку до суду, але не зміг потрапити на засідання через військову службу. За словами музиканта, ініціатором розлучення була Білозір. Причини розриву він не уточнив.