У Ердогана окреслили умови завершення війни в Україні

Світ повинен докласти максимум зусиль для припинення війни в Україні.

“Кровопролиття” слід зупинити, а потім можна п’ять років вести мирні переговори. Про це заявив представник президента Туреччини Ібрагім Калин, передає Anadolu.

“Давайте докладемо максимум зусиль для припинення війни в Україні. Продовження цієї війни та розширення її рамок загрожують глобальним лихом. Важливо зупинити цю війну і віддати перевагу дипломатії”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подоляк пояснив, яким має бути правильне завершення війни

Калин заявив, що Туреччина та особисто президент Реджеп Таїп Ердоган готові взяти на себе роль у цьому питанні. За його словами, світ не повинен бачити загибель ще десятків тисяч людей в Україні.

“Замість того, щоб продовжити війну, давайте зупинимося на варіанті трьох чи п’яти років мирних переговорів. Головне, “зупинимо кровопролиття”. Обговоримо можливості просування діалогу з урахуванням нинішньої ситуації”, додав Калин.

Туреччина і надалі докладатиме зусиль для мирного врегулювання у війні, яку розпочала Росія на території України.

В Анкарі занепокоєні тим, що наразі обидві сторони готуються до серйозних наступальних дій уже найближчими місяцями. Про це заявив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу, передає агентство Anadolu.

Російський диктатор Володимир Путін може з офіційним візитом відвідати Туреччину.

Він може взяти участь у відкритті атомної електростанції у квітні. Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, повідомляє CNN.