Українська баскетбольна команда показала надзвичайний результат

Команда “Прометей” зі Слобожанського опинився за крок до вирішального матчу баскетбольного Єврокубка 2022-2023.

Раніше чоловічі колективи з України не здобували континентальні кубки, передає “РБК-Україна”.

У березні “Прометей” здобув восьму поспіль перемогу в регулярному чемпіонаті баскетбольного Єврокубка. Команда Ронена Гінзбурга перемогла німецький “Ульм”. Востаннє українці програвали у грудні французькому “Буру”. Після цього здобули 24 перемоги поспіль.

Сьогодні ввечері “Прометей” може стати четвертою чоловічою командою з України у фіналі європейського турніру після “Києва”, “Азовмаша” та “Хіміка”. Матч у Ризі проти “Тюрк Телекома” розпочнеться о 19:00 за київським часом.

Жіноча збірна України поступилась Франції 88:109 у виїзному матчі відбору на Євробаскет-2023.

Українки не надто вдало почали матч в захисті, поступаючись в середині першої чверті 10 очок.

У другій чверті українки заграли агресивніше, надійніше в захисті, і перевага суперника почала танути. Наша збірна зрівняла рахунок 37:37.