Антициклон прожене сніг з України, але не всюди: прогноз на завтра

У четвер, 30 березня, в більшості областей України опадів не очікується.

Мокрий сніг піде лише у східних областях, повідомила синоптикиня Наталка Діденко у Facebook.

“Антициклон з ніжним ім’ям Liliosa надає потиличників сніговому циклону, вижене його з України і навіть подекуди посвітить сонцем. Для моральної підтримки”, написала вона.

За прогнозом Діденко, пориви вітру завтра можливі хіба ще у центральних та східних областях до 15-20 м/с. Водночас холодна температура повітрі ще утримається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київ замело снігом

“Найближчої ночі становитиме 0…-5 градусів. Місцями, при проясненнях, до -6…9 градусів. Завтра протягом дня потепліє до +4…10 градусів. У західних областях до +7…12 градусів.Найхолодніше буде в східній частині України, вдень +1…4 градуси”, додала Діденко.

У Києві 30 березня буде ще холодно, проте сонячно. Опадів не очікується.

“Вночі -1…4 градуси, вдень +4…7 градусів. Вранці, ввечері може бути слизько, обережно”, зазначила Діденко.

У найближчі п’ятницю та суботу відчутно потепліє, пише синоптикиня. Але поспішати ховати теплі речі не радить, бо “це скромне потепління ще не остаточне”.

В Україні пануватиме рання та тепла весна. Подекуди очікуються навіть аномальні температури, розказала кліматологиня Віра Балабух. Водночас можливі заходи арктичного повітря з півночі, північного заходу та сходу, особливо у першій половині весни. Вони зумовлять нестійку погоду.