Південний фронт: розказали про рейди росіян у Чаплинці й свавілля в Енергодарі

Розпочалася 395-а доба російського повномасштабного вторгнення в Україну.

Ворог обороняється на Запорізькому та Херсонському напрямках, повідомив уранці 25 березня Генеральний штаб Збройних сил України у Facebook. Водночас російські окупанти продовжують чинити тиск на місцеве населення на тимчасово захоплених територіях.

“На півдні противник протягом доби обстрілював населені пункти Ольгівське, Малинівка, Червоне, Гуляйполе, Залізничне, Гуляйпільське, Чарівне, Білогір’я, Мала Токмачка, Новоданилівка, Оріхів, Новоандріївка і Степове на Запоріжжі, а також Берислав, Тягинка, Антонівка, Білозерка, Кізомис, Широка Балка та Херсон на Херсонщині”, йдеться у зведенні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Битва за Бахмут триває: останні новини з передової від ЗСУ

В Енергодарі Запорізької області російські окупанти організовують дітям старших класів “екскурсії” до Волгодонська, на Ростовську АЕС.

“Нещодавно, 22 березня, військовослужбовці Федеральної служби Національної гвардії Російської Федерації провели рейд населеним пунктом Чаплинка Херсонської області. Під час перевірки особливій увазі підлягали особисті документи громадян, транспортні засоби та мобільні телефони”, звітує Генштаб.

Через значні втрати, які окупанти зазнають щодня, противником прийнято рішення щодо збільшення кількості ліжко-місць у наявних шпиталях, що функціонують на тимчасово захопленій території Луганської області. Зокрема, у населеному пункті Троїцьке кількість ліжко-місць військового госпіталя збільшено удвічі, з 200 до 400. Водночас, усіх поранених осіб офіцерського складу було евакуйовано на територію Російської Федерації гелікоптерами.