Генерал Забродський отримав високу посаду у керівництві Збройних сил України

Народний депутат від фракції “Європейська солідарність” генерал-лейтинант Михайло Забродський отримав посаду у керівництві Збройних сил України.

Яку конкретну посаду обійме Забродський, не повідомляється. Про це повідомила пресслужба партії.

“Європейська Солідарність” вітає рішення про призначення Михайла Забродського на високу посаду в керівництві ЗСУ”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Михайла Забродського призначено на високу посаду в керівництві ЗСУ: однопартійці вітають

У партії зазначили, що настав момент, коли Забродський має повною мірою зосередитися на службі, посилити стратегічний потенціал ЗСУ і сприяти разом з головнокомандувачем Валерієм Залужним та іншими воєначальниками успіху вирішального контрнаступу.

Михайло Забродський генерал-лейтенант ЗСУ, командувач Десантно-штурмових військ (2015 – 2019), перший заступник керівника aнтитерористичного центру при СБУ і керівник aнтитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей (2017), Герой України.

17 березня стало відомо, що народний депутат від “Європейської солідарності” Михайло Забродський складає повноваження.

Відповідну заяву він написав ще 10 березня. Про повідомив у Telegram нардеп від “Голосу” Ярослав Юрчишин.

Він також опублікував текст заяви Забродського.

Постанову про припинення повноважень народного депутата Михайла Забродського уже зареєстровано у парламенті. Вона опрацьовується у Комітеті з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, повідомили на сайті парламенту.