“В історичних обсягах”: у США розповіли про подальшу допомогу Україні

Сполучені Штати Америки й надалі будуть надавати допомогу Україні в “історичних обсягах” для протистояння російській агресії.

Незмінними також залишатимуться зусилля партнерів США у всьому світі для підтримки України. Про це заявила речниця Білого дому Карін Жан-П’єр, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США розкритикували “мирний план” Китаю щодо війни в Україні

“Ми продовжимо надавати історичні обсяги допомоги у сфері безпеки, як ми і робили. А також добиватися того, щоби вони мали все потрібне для подальшої боротьби за свою демократію й свободу”, ‒ сказала Жан-П’єр.

Вона також прокоментувала надання Польщею Україні винищувачів МіГ-29. За словами речниці, Варшава перед оголошенням цього рішення попередила Вашингтон про такі плани.

“Ми продовжуємо тісно співпрацювати з нашими союзниками й партнерами, включно з Польщею, у наданні допомоги Україні”, ‒ додала Жан-П’єр.

Передача Польщею винищувачів МіГ-29 Україні є цілком суверенним рішенням країни. Про це заявив державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен.

США планують оголосити новий пакет військової допомоги Україні. Це відбудеться “найближчими днями”, сказав координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі.