“Шахтар” вилетів із Ліги Європи, програвши у матчі-відповіді “Феєнорду” 1:7

Про це повідомляє сайт УЄФА.

У Роттердамі “Шахтар” до 67-ї хвилини поєдинку поступався “Феєнорду” 0:7.

Рахунок у матчі відкрив Сантьяго Хіменес (9-а хвилина), двічі до перерви відзначився Оркун Кекчю (24 і 38 з пенальті), 0:3.

У другому таймі дубль на свій рахунок записав Усама Ідрісі (49 і 60), по одному голу у ворота донецького клубу забили Аліреза Джаханбахш (64) та Данілу Перейра (67).

“Шахтар” зміг забити гол престижу наприкінці поєдинку, на 87-й хвилині відзначився Кевін Келсі, який вийшов на заміну, 1:7 у підсумку.

Перший матч 9 березня у Варшаві закінчився внічию 1:1.

За сумою двох поєдинків до чвертьфіналу Ліги Європи вийшов “Феєнорд”.

Контекст:

“Шахтар” був єдиним представником України у груповому етапі Ліги чемпіонів сезону 2022/2023, звідки вилетів, посівши третє місце у групі F. Це дало змогу донецькому клубу кваліфікуватися до плей-оф Ліги Європи.

У 1/16 фіналу турніру “Шахтар” за підсумками двох матчів (2:1 і 1:2) обіграв французький “Ренн”. Усе вирішилося у серії пенальті, де воротар Анатолій Трубін парирував три удари французів.