“Шахтар” втратив перемогу в матчі проти “Феєноорда” у Лізі Європи

Про це повідомляє сайт УЄФА.

“Шахтар” відкрив рахунок у поєдинку, який відбувався у Варшаві, на 79-й хвилині.

Після подачі з кутового Георгія Судакова гол у ворота “Феєнорда” в падінні забив захисник Ярослав Ракицький. Гол вийшов трохи курйозним, Ракицький торкнувся м’яча спиною, після чого той залетів у ворота.

“Феєнорд” відігрався наприкінці поєдинку, на 88-й хвилині. Есек’єль Бульяуде, який вийшов на заміну, головою пробив у протихід голкіперу “Шахтаря” Анатолію Трубіну, 1:1.

Відеоогляд матчу опубліковано на YouTube-каналі “MEGOGO СПОРТ”.

Поєдинок у відповідь “Шахтар” і “Феєноорд” зіграють у Роттердамі 16 березня, зазначають на сайті УЄФА.

Контекст:

“Шахтар” був єдиним представником України у груповому етапі Ліги чемпіонів сезону 2022/2023, звідки вилетів, посівши третє місце у групі F. Це дало змогу донецькому клубу кваліфікуватися у плей-оф Ліги Європи.

В 1/16 фіналу турніру Шахтар за підсумками двох матчів (2:1 та 1:2) обіграв французький “Ренн”. Усе вирішилося у серії пенальті, де Трубін парирував три удари французів.