Символіка партнера збірної України виявилася на футболках команди із РФ. Українська філія здивована і обурена

Joma є партнером української збірної з 2020 року, її символіка присутня на одязі українців.

Фото: ЄРА

Фото: ЕРА

На ситуацію відреагував на Facebook офіційний представник компанії Joma в Україні. Звертаючись до вболівальників, там заявили, що “здивовані та обурені” не менше за них.

“Наша компанія є на 100% українців, де працюють справжні патріоти України. Із перших днів війни, ми підтримуємо наші Збройні сили України, закуповуючи та передаючи на фронт усе необхідне для нашої перемоги. Деякі наші співробітники зараз перебувають у лавах ЗСУ. У нас немає подвійний погляд на цю ситуацію і наша позиція однозначна: спонсорство російського спорту – це безвідповідальні дії, які ми можемо підтримувати. Але ми маємо дочекатися офіційної інформації”, – ідеться у пості.

Український підрозділ іспанської компанії підкреслив, що звернувся до центрального офісу “за роз’ясненнями та офіційним коментарем”.

Пізніше позицію “щодо використання клубами країни-терориста форми бренда технічного спонсора національної збірної України” опублікувала у Facebook Українська асоціація футболу (УАФ).

“УАФ Маркетинг” надіслав до головного офісу Joma запит із проханням дати пояснення щодо цієї ситуації. Зокрема, чи має центральний офіс Joma стосунок до презентації і в цілому розроблення дизайну форми ФК “Зеніт” (Санкт-Петербург) і як сталося, що на презентованій формі російської команди красується логотип Joma. “УАФ Маркетинг” сподівається отримати чітку відповідь на це питання найближчим часом”, – пояснили в УАФ

Асоціація наголосила, що така ситуація виникала у липні 2022 року, і тоді УАФ дістав відповідь, що “Joma зупинила всі спонсорські контракти з російськими та білоруськими спортивними командами у зв’язку з початком повномасштабної військової агресії Росії проти України”.