УАФ хоче повернути глядачів на футбольні матчі, але з умовою

27 лютого матчем “Олександрія” – “Металіст 1925” стартувала друга частина чемпіонату України сезону 2022/23. Однак на цьому матчі не було глядачів.

Проте, як каже Павелко, з ініціативи й на прохання клубів УАФ зараз веде діалог із Міністерством молоді та спорту України й обласними військовими адміністраціями щодо реалізації можливості обмеженого допуску вболівальників на трибуни.

“Насамперед це можуть бути воїни, які отримали поранення й потребують соціальної реабілітації через футбол улюблених команд, але не тільки вони. В умовах повномасштабної війни працюють театри, кінотеатри й концертні зали. То чому обмежена кількість глядачів (із чітким дотриманням відповідного протоколу безпеки) не може переглядати футбольний матч?”, – ідеться в повідомленні.

Глава УАФ додав, що варіанти допуску вболівальників на матчі розглядають тільки на тих стадіонах, де для цього є відповідні умови, зокрема, достатня кількість місць в укриттях.

Крім того, реалізація цієї ідеї можлива лише за умови надання клубу – організатору матчу дозволу відповідної обласної військової адміністрації та правоохоронців.