Чемпіонат світу з водних видів спорту 2025 року перенесли з Росії в Сінгапур

“Термінів проведення ще не визначено, захід 2025 року організують у тісній співпраці із Сінгапурською асоціацією плавання та спортивним відомством Сінгапуру, статутною радою при міністерстві культури, спільноти та молоді”, – ідеться в повідомленні.

Чемпіонат світу з водних видів спорту об’єднує змагання із шести видів спорту: плавання, водного поло, дайвінгу, спортивного плавання, плавання на відкритій воді й хай-дайвінгу.

“Очікують що в чемпіонаті світу з водних видів спорту 2025 року візьме участь понад 2500 спортсменів, які представляють 209 національних федерацій-членів”, – пояснили у FINA.

Контекст:

Після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну в лютому 2022 року російських спортсменів усунули від більшості міжнародних змагань найвищого рівня.

У Казані FINA в березні відібрала право проведення чемпіонату світу 2022 року з плавання на короткій воді (25 м), а також усунула російських і білоруських спортсменів від участі в чемпіонаті світу з водних видів спорту, який відбувся в червні – липні в Будапешті (Угорщина).