Зменшують зарплати й збільшують пенсійний вік ‒ як окупанти тероризують людей не Луганщині

На тимчасово окупованих територіях Луганщини російські загарбники не платитимуть пенсій, якщо люди вже мають призначені виплати в Україні або Росії.

Уже за кілька днів набудуть чинності відповідні зміни до пенсійного законодавства так званої ЛНР, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Він також наголосив, що, починаючи із цього року, на окупованій території загарбники поступово підіймають пенсійний вік. Упродовж наступних п’яти років він зростатиме у чоловіків із 60 до 65 років, а у жінок із 55 до 60 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Росіяни брешуть, як дихають”: ЗСУ записали відео з Білогорівки

“Пенсію люди зможуть отримати винятково за законом так званої “республіки”, але за наявності паспорта РФ. Змушують отримувати цей документ за прискореною процедурою й вчителів. Їм донесено звільнять, якщо не пред’явиш паспорт РФ. При цьому педагоги повинні обов’язково написати заяву на відмову від українського громадянства, хоча законодавством РФ дозволено мати два паспорти”, ‒ зазначив Гайдай.

На Кремінщині, за його словами, бюджетникам, які не мають паспорта РФ і не перебувають у черзі на його оформлення, знижують знижують зарплатню на 30%.

Росіяни повністю знищили селище Новоселівське у Сватівському районі на Луганщині. Залишились тільки фундаменти, вирви та випалена земля. Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай показав відео знищеного Росією селища.

Окупанти виманюють дітей з окупованої Луганщини. Тим часом військові шпиталі ворог облаштовує просто поблизу фронту, а у зруйнованих селах навколо Сіверськодонецька росіяни навіть не обіцяють щось відновити.