“Наближається вирішальний момент” – українців попереджають про потужний наступ РФ

Російська Федерація готується до потужного наступу на Україну.

Зараз триває перегрупування російських військ на всіх напрямках на лінії фронту, повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в ефірі національного телемарафон.

“Відбувається переміщення мобілізаційних резервів противника, які необхідно знищувати як реально критичні цілі. Рано чи пізно з цих казарм вони підуть на лінію фронту і наступатимуть на наші села, наші міста”, розповів він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Столтенберґ зробив гучну заяву щодо закінчення війни в Україні

Скібіцький наголосив, що весна та початок літа будуть вирішальними у цій війні. Про це свідчить зміна командувачів російської армії, завершення першого етапу мобілізації, перегрупування російських військ.

Наступна фаза війни між Росією та Україною не зможе початися весною через погоду, зокрема через те, що ґрунт у цей період занадто м’який. Водночас українці навчаться користуватися західними танками швидше, ніж за 20 тижнів, заявив експерт з безпеки та колишній високопоставлений офіцер британської розвідки Філіп Інгрем.

За словами британського експерта, є три райони, де у разі достатнього зміцнення місцевості будуть зосереджені бої. Це Запоріжжя, район Кремінної на Луганщині та Бахмут у Донецькій області.