Вдома у ексвіцепрезидента США знайшли секретні документи

У ексвіцепрезидента Сполучених Штатів Америки Майка Пенса знайшли неповернуті секретні документи.

Минулого тижня документи із позначками секретності виявили у резиденції політика у штаті Індіана, повідомило агентство АР.

“Невелика кількість документів, які взяло під охорону ФБР минулого четверга, була ненавмисно упакована в коробки та відправлена до будинку колишнього віцепрезидента наприкінці терміну роботи попередньої адміністрації”, йдеться в листі адвоката Пенса Грега Джейкоба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Байдена знайшли ще одну партію секретних документів

Пенс не знав про існування конфіденційних або секретних документів у особистій резиденції до перевірки його будинку минулого тижня, наголосив адвокат політика. Він також зазначив, що ексвіцепрезидент розуміє всю важливість захисту конфіденційної та секретної інформації і готовий співпрацювати з будь-яким відповідним розслідуванням.

Раніше стало відомо, що в офісних приміщеннях у Центрі дипломатії та глобальної взаємодії ім. Байдена при університеті Пенсільванії виявили 10 секретних документів.

За даними CNN, там міститься інформація про Україну, Іран і Велику Британію, а документи датовані періодом між 2013 і 2016 роками. Джо Байден користувався цим офісом у період з 2017-го по 2020 рік після того, як пішов з посади віцепрезидента США.

До цього секретні файли знайшли в резиденції експрезидента США Дональда Трампа у Флориді.

Під час розслідування подій 6 січня 2021 року в Капітолії встановили, що Трамп заздалегідь планував скасувати затвердження результатів президентських виборів 2020 року в Конгресі й тиснув на чиновників, міністерство юстиції та свого віцепрезидента Майка Пенса.