США заявили, що не тиснуть на союзників і закликали постачати більше танків для ЗСУ

Сполучені Штати Америки хочуть побачити від країн світу збільшення постачання до України оборонної допомоги, у тому числі танків.

При цьому країна не вказує союзникам і партнерам, що хто зобов’язаний надати Україні, заявив речник Державного департаменту США Нед Прайс, пише Укрінформ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Джонсон закликав надати літаки Україні і потроїти допомогу

“Ми хотіли б, щоб країни в усьому світі активізувалися, а в деяких випадках продовжили активно надавати українським партнерам те, що їм потрібно”, зазначив представник Держдепу.

Також ЗСУ треба поповнити озброєнням, яке українці вже мають у своєму арсеналі. А в деяких випадках, йдеться про перспективи забезпечення українських сил новими озброєннями.

США відправлять в Україну близько 3050 танків Abrams. Танки, імовірно, надходитимуть через Ініціативу сприяння безпеці України.

Міноборони Сполучених штатів збільшить виробництво боєприпасів на 500%. Рішення армії розширити виробництво артилерії є найчіткішим свідченням того, що Сполучені Штати планують підтримувати Україну незалежно від того, як довго триватиме війна.