Росіяни вкотре погрожують світу. Тепер “найбільш червоними лініями”

НАТО та країни Заходу фактично залучені до конфлікту в Україні, але “ще не перетнули всі червоні лінії”.

Деякі червоні лінії вже були перетнуті, але найбільш червоні все ще ні, сказав перший заступник постійного представника Росії при ООН Дмитро Полянський в інтерв’ю американській журналістці Кім Айверсен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Червоних ліній” Путіна більше не існує Bloomberg

Говорячи про постачання зброї Україні західними союзниками, він зазначив, що у конфлікті з ядерною державою потрібно “прораховувати всі варіанти”.

“Російська сторона посилає сигнал деяким столицям на Заході, щоб вони заспокоїлися і зрозуміли, що передача ще більшої кількості зброї Україні не змінить підсумок цієї… військової операції радикальним чином”, сказав Полянський.

Президент Росії Володимир Путін не змінив цілей у війні проти України. Він і далі має намір захопити її. Проте досягти цієї цілі Росія нездатна, заявила заступниця помічника глави Пентагону з питань Росії та України Лаура Купер.

Нездатність Росії досягти своїх цілей зумовлена недостатністю та слабкістю її військ. Натомість Вашингтон розширює номенклатуру озброєнь для України. Пакет для Києва, очікують у Пентагоні, допоможе Україні повернути окуповані Росією території.