Справа Лозинського: замміністра відправили під цілодобовий домашній арешт

Колишнього заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василя Лозинського відправили під цілодобовий домашній арешт.

Відповідне рішення суддя Вищого антикорупційного суду оголосив ввечері 24 січня. Про це пише “24 канал”.

Суддя заявив, що суд частково задовольнив клопотання прокурорів. Останні клопотали про тримання під вартою Василя Лозинського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Організатора передачі хабаря Лозинському взяли під варту: є можливість застави

Повідомляється, що Лозинський буде носити електронний браслет.

“Застосувати до підозрюваного Лозинського Василя Мироновича 14 лютого 1986 року народження запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту за місцем його фактичного проживання”, заявив суддя.

21 січня НАБУ затримало Василя Лозинського за отримання хабаря в розмірі $400 тис. Ці кошти, за даними слідства, він одержав за сприяння в укладанні договорів на закупівлю обладнання та техніки.

За даними правоохоронців, Лозинський входив до організованого злочинного угруповання.

У справі слідчі провели низку обшуків, під час яких в офісі підприємців виявили та вилучили 920 тис. грн та $38,7 тис. Також вночі затримали одного з учасників угруповання, який намагався виїхати з України.

Невдовзі віцепрем’єр-міністр з відновлення Олександр Кубраков розпорядився підготувати документи для звільнення Лозинського із займаної посади. 22 січня Кабінет міністрів звільнив Лозинського.