NYT: Україна та Росія входять в найкривавіший етап протистояння

Війна України та Росії вступає в більш доленосну та криваву фазу. На цьому етапі, як ніколи раніше, важлива підтримка Заходу для України, в тому числі – безперебійне постачання зброї для боротьби з російськими окупантами.

Запеклі бої триватимуть ще довго, хоча за 11 місяців бойових дій українські війська здобули низку перемог і змогли звільнити від окупантів багато української території, повідомляє американське видання The New York Times.

Єдина людина в Росії, яка в змозі зупинити війну, диктатор Володимир Путін, не подає ознак того, що він хоче миру; навпаки, він жене в безперервну м’ясорубку тисячі росіян, а російські терористи продовжують вбивати українське мирне населення і здійснювати теракти проти енергетичної інфраструктури України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Найгарячіша точка планети Земля”: українські захисники показали Бахмут

Російські оборонні заводи працюють цілодобово, щоб забезпечити зброєю, амуніцією, боєприпасами та технікою ті натовпи гарматного м’яса, які були мобілізовані путінським режимом. Україна, зі свого боку, зміцнює систему протиповітряної оборони та нарощує кількість бронетехніки, чекаючи наступу російських окупантів – саме цей фактор зумовив різке зростання постачань західних озброєнь в Україну.

Видання робить висновок, що незабаром українські поля знову стануть свідками повномасштабної танкової та окопної війни; сучасна західна зброя буде протистояти м’ясним хвилям, які запустить зневірена Росія. Україна та її союзники вважають, що західна військова допомога дозволить не тільки стримати вал росіян, а й відкинути армію російських терористів туди, звідки вони прийшли.

Українська військова розвідка прогнозує активні бойові дії на Донецькому та Луганському напрямках у лютому-березні 2023 року та відзначає зміну тактики російських окупантів.

Протягом 20-21 січня російські окупанти проводили наступальні дії на Запорізькому напрямку поблизу Малих Щербаків. Їх втрати склали понад 50 осіб, 16 з них безповоротні.

Ворог продовжує наступ на Бахмутському та Авдіївському напрямках для захоплення Донецької області, попри велику кількість знищених російських окупантів. На Куп’янському напрямку росіяни вели марні наступальні дії. Українські воїни відбили всі атаки ворога.