Підвищення в класі не буде: Україна програла Японії на першості світу з хокею

Молодіжна збірна України з хокею поступилася у вирішальному матчі чемпіонату світу 2023 року в Дивізіоні IB.

Останніми суперниками “синьо-жовтих” були японці, які також претендували на перемогу в турнірі.

Японія відставала на два очки від України, тому азіатам потрібна була лише перемога в основний час.

Нашу команду навіть влаштувала б нічия, адже конкуренти мали гіршу різницю закинутих і пропущених шайб після чотирьох турів.

У середині першого періоду Ілля Дубський вивів українців уперед, проте японці доволі швидко зрівняли рахунок.

Повним провалом для “синьо-жовтих” став початок другого відтинку зустрічі. Три пропущені шайби поставили хрест на надіях підвищитися в класі.

Українці намагалися зачепитися за гру в третьому періоді. Хеттриком відзначився Микита Сидоренко. Однак Японія довела матч до логічного завершення 7:4.

Збірна України U-20 ще на рік залишиться в Дивізіоні IB чемпіонату світу з хокею.

Турнір завершився в суботу, 17 грудня, в польському Битомі.

Українці здобули чотири перемоги поспіль, проте поступилися в останньому поєдинку, який і став вирішальним.