Чемпіонат світу з футболу. Із групи F у плей-оф вийшли Марокко та Хорватія

В Ар-Раяні грали збірні Хорватії та Бельгії. Жодна з команд із Європи забити не зуміла, матч закінчився з рахунком 0:0.

У паралельному матчі зійшлися у Досі збірні Канади та Марокко.

Марокканці забили вже на четвертій хвилині (відзначився Хоакім Зієш). На 24-й рахунок подвоїв Юссеф Ен-Несірі. До перерви (на 40-й хвилині) м’яч побував у воротах Марокко внаслідок автоголу авторства Наєфа Агерда. На 45-й хвилині Ен-Несірі забив ще раз, але голу не зарахували через офсайд, підтверджений за допомогою VAR.

Підсумковий результат – 2:1 на користь Марокко.

Переможцем квартету стали марокканці, у них сім очок. У плей-оф чемпіонату світу вони вийшли разом із хорватами, які посіли друге місце (у них п’ять очок).

Скріншот: fifa.com

Контекст:

Фінальна частина чемпіонату світу з футболу 2022 року відбувається в Катарі з 20 листопада до 18 грудня.

Чинним чемпіоном світу є Франція.

Уже відомі чотири пари 1/8 фіналу: Англія – Сенегал, США – Нідерланди, Франція – Польща, Австралія – Аргентина.