Україну попередили про загрозу масованого ракетного удару

Російські окупанти готуються завдати нових ракетних ударів по Україні “найближчим часом”.

Однак такі дії агресора спрямовані тільки на продовження останніх темпів обстрілів, а не на їхню ескалацію. Про це повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Аналітики нагадали попередження президента Володимира Зеленського, зроблене у його відеозверненні від 27 листопада щодо нових атак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Секретар РНБО: Україні потрібні ракети дальністю 800 км і більше

У ISW також згадали заяву речниці Оперативного командування “Південь” Наталії Гуменюк про те, що 28 листопада у Чорному морі заступив на бойове чергування додатковий російський ракетоносій, що є ще одним доказом підготовки до відновлення хвилі масованих ракетних ударів протягом наступного тижня.

“Однак через продовження деградації ракетного арсеналу РФ у ході попередніх ударів цілком ймовірно, що Росія прагне підтримувати, а не нарощувати темпи обстрілів”, пояснили аналітики.

Російські окупанти готують нові удари і доки у них є ракети вони не заспокояться. Тиждень, що починається, може бути таким самим складним, як і цей, що минає, попередив українців Володимир Зеленський.

Є інформація про ймовірність нових ударів і блекаутів в Україні цього тижня, зокрема в Києві, заявив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія. Закликав заздалегідь приготувати запаси продуктів у сухому вигляді на тривалий період.

Загроза завдання ракетних ударів по об’єктах критичної інфраструктури в глибині території України зберігається, попередив український Генштаб.

23 листопада останній масований обстріл РФ спричинив блекаут енергосистеми України, сказав міністр енергетики Герман Галущенко. Тоді вперше в історії були одночасно зупинені всі чотири українські АЕС. Електрика частково зникла в регіонах, а в Києві були екстрені вимкнення.