На чемпіонаті світу з футболу свої матчі виграли Австралія, Польща, Франція й Аргентина

У Аль-Вакрі грали Туніс й Австралія, які виступають у групі D. Єдиний м’яч забив на 23-й хвилині австралійський гравець Мітчел Дюк, він і здобув перемогу своїй команді з рахунком 1:0.

Ще в одному матчі, у Досі грали європейські представники групи, Франція й Данія.

Рахунок відкрив на 61-й хвилині француз Кіліан Мбаппе. На 68-й хвилині данець Андрес Крістенсен забив м’яч у відповідь, проте на 86-й знову вирізнився Мбаппе.

Франція перемогла 2:1 й очолила групу, у неї шість очок. На другому місці Австралія, у неї три очки.

У групі С збірна Польщі у Досі обіграла збірну Саудівської Аравії із рахунком 2:0. На 39-й хвилині забив Петро Зелінський, а на 82-й – Роберт Левандовський.

Останній матч ігрового дня відбувся в Аль-Даяні, грали Аргентина та Мексика.

На 64-й хвилині Ліонель Мессі відкрив рахунок у матчі, вивівши збірну Аргентини вперед. На 87-й хвилині перевагу подвоїв Енцо Фернандес. Підсумок – 2:0 на користь аргентинців.

У турнірній таблиці групи C лідирують Польща (4 очки), Аргентина (3 очки) та Саудівська Аравія (3 очки).

Контекст:

Фінальну частину чемпіонату світу з футболу 2022 року проводять у Катарі з 20 листопада до 18 грудня.