Кремль відреагував на заяву Зеленського про повернення Криму

Висловлювання президента України Володимира Зеленського про повернення Криму нібито говорять про неготовність і небажання Києва вирішувати проблеми невійськовими методами.

Про це 25 листопада заявив пессекретар президента Росії Дмитро Пєсков, передає російське пропагандистське агентство “РИА Новости”.

“Ви знаєте, що від самого початку, і про це говорив президент РФ Володимир Путін неодноразово ще до початку спецоперації (повномасштабної війни проти України Gazeta.ua), у Конституції України йшлося про те, що Крим має бути повернуто Україні силовими методами, силовим шляхом. І де-факто Україна від цього не відмовилася, для нас це ні що інше як обговорення теми відчуження територій РФ, якогось іншого розуміння тут бути не може, про це не може бути й мови”, зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін отримав “проєкт мирної угоди” ЗМІ

У четвер Зеленський в інтерв’ю Financial Times заявив, що готовий розглянути варіанти невійськового повернення Криму, однак закликає не втрачати час на варіанти, які не передбачають деокупації півострова.

“Я розумію, що всі спантеличені ситуацією та тим, що буде з Кримом. Якщо хтось готовий запропонувати нам шлях щодо деокупації Криму невійськовим шляхом, я буду тільки за. Якщо рішення не передбачає деокупацію це марна трата часу”, сказав президент.

Раніше Росія прописала у своїй конституції, що їй начебто належать території Херсонської області, включно з Херсоном. Проте згодом російська армія здала Херсон і контроль над містом повернувся до України.