Які будуть наслідки для бізнесу через відключення світла – Гетманцев відповів

Зараз триває робота над законодавчими новаціями для бізнесу України в сучасних реаліях.

Голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в ефірі інформаційного телемарафону відповів, чи будуть наслідки для бізнесу за несплату податків в умовах відключення світла.

“Безумовно, я хочу запевнити, я хочу звернутися до всіх підприємців: ніяких проблем, ніяких наслідків за невиконання тих чи інших податкових зобов’язань у зв’язку з тим, що електроенергії не було у вас, не буде. Не хвилюйтеся, що будуть нараховані штрафи їх не буде. Не хвилюйтеся, що ви несвоєчасно подали податкову накладну або працювали без РРО працюйте, все буде добре, ніяких негативних наслідків не буде, оскільки ми розуміємо, що основне завдання нашого суспільства це вистояти”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Wi-Fi працюватиме без світла: як під’єднати роутер до павербанка

Також депутат розповів про майбутні законодавчі новації для бізнесу.

“Ми передбачаємо великий закон, спрямований на підтримку промисловості. Ми хочемо звільнити від ПДВ обладнання, яке ввозиться на територію України та використовується нашими підприємствами для виробництва чого завгодно. Ми хочемо передбачити для тих підприємств, у кого залишилося майно на окупованій території, певні податкові пільги”, сказав Гетманцев.

У столиці планують вмикати світло для абонентів на 23 год. до того часу, доки не зросте обсяг електроенергії, яка надходить. Такі ж відключення застосовуватимуть у інших критичних регіонах, заявив директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі телемарафону.

Єврокомісія закликає країни Євросоюзу терміново передати Україні високовольтні трансформатори та генератори. Це необхідно, щоб відновити енергосистему після ракетних ударів росіян.