Жіноча збірна України зазнала першої поразки у відборі Євробаскету-2023

Жіноча збірна України поступилася Литві 62:81 у виїзному матчі відбору на Євробаскет-2023.

“Синьо-жовті” відпустили господарок на початку зустрічі. Суперниці вели +13, пише сайт Федерації баскетболу України.

Ще наприкінці першої чверті українки стабілізували свою гру. А на велику перерву пішли навіть за п’яти очок переваги.

Литва виграли третю чверть 29:10 і вирішила долю зустрічі.

Найрезультативнішою в нашому складі стала Аліна Ягупова: 18 очок, 7 передач і 4 перехоплення. 15 очок на рахунку Ольги Мазніченко, 12 балів набрала Христина Філевич.

Україна вперше поступилася у відборі Євробаскету-2023.

В іншому матчі групи В Франція розгромила Фінляндію 103:77.

У неділю, 27 листопада, підопічні Срджана Радуловича проведуть ще одну гру відбору на виїзді проти Франції.

Після половини відбору у збірних України, Франції та Литви по дві перемоги. Фінляндія йде без перемог.

До вирішальної стадії турніру кваліфікуються переможці груп. Також путівки на чемпіонат здобудуть чотири найкращі збірні, які посіли в своїх групах другі місця.