Приваблюють жінок, але ще “ходять” у холостяках: хто з українських артистів досі не одружився

Серед представників українського шоубізнесу є найзавидніші холостяки. Вони стали сильними й багатими. Але досі ще не одружилися.

Серед них є, зокрема, зірковий шефкухар Євген Клопотенко. Зараз він є бренд-шефом і співвласником ресторану української кухні “Сто років тому вперед”. Клопотенко харизматичний і веселий, тому не скаржився на брак жіночої уваги. Але досі “ходить” в холостяках.

Ще одним завидним нареченим є шоумен і блогер Олексій Дурнєв. Він веде YouTube-канал, в якому веселить українців.. В одному з програм зізнався, що дівчата звертають на нього увагу. Але ту єдину він поки що не знайшов, передає УНІАН.

Телеведучий і ще один блогер Антон Птушкін обожнює подорожувати. Певний час він вів тревел-шоу “Орел і Решка”. А тепер на його YouTube-канал підписані 5 млн осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Залишатися у стосунках заради дітей не ок” Кацурін відповів на хейт через розлучення з дружиною

Професійний тенісист Олександр Долгополов має спортивну статуру та гарний смак. В Instagram він часто публікує фотографії, які захоплюють його підписниць. Та Олександр поки ще має звання холостяка.

Ведучий Богдан Юсипчук визнаний найкрасивішим чоловіком у світі. Він не лише побудував кар’єру на телебаченні, а й брав участь у конкурсах краси. Якось поділився, що користується увагою у жінок, але з віком почав трохи по-іншому на це реагувати.

“Похвалу і критику зараз я сприймаю однаково. Хоча компліменти приємні, звичайно. Чи подобається мені увага з боку жінок? Так, подобається. Але головне не потонути в цьому, не втратити себе, не втратити свої цілі”, казав Юсипчук.

Жінки в сучасному суспільстві часто думають насамперед про кар’єру, а не створення сім’ї. Винятком не стали й деякі представниці українського шоубізнесу. Вони стали популярними й успішними, але досі холостякують.

Зокрема, акторка Ксенія Мішина жила разом з чоловіком, від якого народила сина Платона. Однак зізнавалася, що це були токсичні стосунки, а її екс навіть піднімав на неї руку. Згодом зірка серіалу “Кріпосна” взяла участь у “Холостячці”.