Як звільняли з полону захисників України – показали ексклюзивне відео

Оприлюднили відео, як українські захисники поверталися додому. 24 листопада Україні вдалося повернути 50 бійців.

Показала ексклюзивні кадри Служба безпеки України. Там зазначили, що обмін це результат роботи Об’єднаного центру з координації пошуку та звільнення військовополонених, який виконав рішення Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Опублікували ролик у Facebook.

“Життя кожного українця найвища цінність! Працюємо над тим, аби виконати доручення президента і повернути з полону кожного українця”, йдеться в повідомленні.

Також уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець показав відео з росіянами, яких Україна повернула країні-загарбниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Росію боятися категорично не треба” в ОП емоційно звернулися до Заходу

“Вони одягнуті, взуті, ситі та йдуть своїми силами. У них нормальне самопочуття, адже отримували достатню медичну допомогу. На них немає слідів, які свідчили б про погане ставлення під час перебування в українському полоні”, написав він.

Зазначив, що мета публікації такого відео показати, що Україна дотримується Женевських конвенцій і що військовополонені отримують необхідні елементарні умови та ставлення, які прописані в конвенції.

24 листопада Україні вдалося повернути з російського полону 50 захисників.

Серед них двоє офіцерів і 48 рядових та сержантів. Це 20 нацгвардійців, 12 бійців з Військово-морських сил, 10 Збройних сил України, шість Державної прикордонної служби України, двоє з тероборони. Про це повідомив голова Офіса президента Андрій Єрмак.