Зеленський виступив на терміновому засіданні РБ ООН: вимагав припинити ракетний тероризм Росії

Організація Об’єднаних Націй повинна засудити російську агресію, докласти всіх сил для припинення російського тероризму і підтримати українську формулу миру, що дуже важливо після чергових терористичних актів Росії проти Української енергетичної структури.

ООН має забезпечити захист України, Європи та інших країн від наслідків агресії РФ та енергетичного терору, заявив президент України Володимир Зеленський на терміновому засіданні Радбезу ООН, скликаному через масований ракетний удар РФ по Україні 23 листопада, повідомляє Gazeta.ua.

Зеленський зазначив, що Росія пропонує світу тільки три речі – терор, дестабілізація, дезінформація. У той час як Україна пропонує дієву формулу миру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ не вдарить по Україні всім ракетним арсеналом Подоляк

“Що вам зараз може сказати представник держави-терориста? Що від їхніх ракет не страждають мирні люди? Все очевидно. Все занадто очевидно. Я закликаю вас до конкретних кроків на захист людяності та життя! Радбез має дати чітку оцінку вчинкам держави-терориста відповідно до Розділу 7 Статуту ООН”, – додав президент.

Від російських ракетних ударів 23 листопада загинули шестеро українців. Постраждали 36 осіб. Про це сказав глава Національної поліції Ігор Клименко в ефірі телемарафону.

Росія сьогоднішніми масованими обстрілами цивільної інфраструктури України довела всьому світу, що вона держава-терорист. Тому Європарламент не помилився, визнавши його таким. Про це у відеозверненні сказав президент України Володимир Зеленський.