“Намагаються влучити у найцінніше” – Маляр пояснила логіку окупантів в обстрілах Херсона

Обстріли Херсона з боку російських окупантів були прогнозованими.

Загарбники ведуть пропагандистську війну, заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в телемарафоні “Єдині новини” 23 листопада, передає Gazeta.ua.

“Логіка дуже проста: якщо ворог відводить свої війська, то в іншому місці він буде їх заводити. Тому обстріли Херсона були прогнозовані. Наш ворог надзвичайно емоційний і веде пропагандистську війну. Він намагається влучити саме туди, що для нас є надзвичайно цінним. Ми неодноразово спостерігали саме цю закономірність”, зазначила Маляр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аналітики ISW показали, що відбувається на фронті: нові карти боїв

За її словами, зараз на півдні знизилася активність бойових дій. Водночас на сході вона не знижується.

“Звільнення Херсона спричинило зниження мотивації російських військових, командування шукає якусь точку, яка могла б дати хоч щось позитивне для їхнього війська. Тож вони обирають для себе Донецький напрямок”, пояснила Маляр.

22 листопада окупаційні війська знову обстріляли нещодавно звільнений Херсон. Росіяни влучили в магістральний газопровід, загинув один цивільний. Це сталося о 12:01.

21 листопада терористи також обстріляли цивільну інфраструктуру в Херсоні. У Дніпровському районі міста було зафіксовано приліт у квартиру.

Віцепрем’єр Ірина Верещук звернулася до жителів Херсона та нагадала, що вони на зиму можуть евакуюватися до більш безпечних регіонів.