В Єревані протестували проти приїзду Путіна на саміт ОДКБ і назвали РФ ворогом

В Єревані відбулися акції протесту проти візиту президента Росії Володимира Путіна на саміт Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ). Саміт запланований на 23 листопада.

Люди скандували гасла: “ворог ОДКБ” та “ворог Росія”. Так висловили невдоволення тим, що військовий блок цілком проігнорував Вірменію у конфлікті з Азербайджаном, не надавши жодної підтримки, повідомляють журналісти “Радіо Азатутюн”.

Протестувальники також вимагали виходу Вірменії зі складу ОДКБ і наголосили, що приїзд лідерів “ворожих Вірменії” держав-членів ОДКБ, зокрема Росії, має отримати хорошу протидію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підтримка Іраном Росії ‒ азербайджанці України зробили важливу заяву

Ще мітингувальники розгорнули на площі в Єревані українські прапори та скандували “Слава Україні Героям слава!”.

Антиросійські мітинги у Єревані влаштувала опозиційна політична сила “Національно-демократичний полюс”.

Президент Росії полетить у Вірменію для участі у саміті ОДКБ. В організації заявляли, що одним із ключових питань на заході стане “вдосконалення системи кризового реагування ОДКБ та обговорення спільних заходів щодо надання допомоги Республіці Вірменія”. Також мають намір підписати документи, зокрема, про “забезпечення миротворчих сил сучасними озброєнням, технікою, спільне формування радіаційного, хімічного та біологічного захисту”.

З іншого боку, Вірменія стала єдиною країною, крім самої Росії, яка виступила проти російського представництва в Раді Європи, і за час війни члени вірменського уряду 12 разів відвідували Росію.