Чемпіонат світу з футболу. Аргентина сенсаційно програла, Франція виграла, ще два матчі завершилися внічию

Першими у вівторок грали у місті Лусаїл збірні Аргентини та Саудівської Аравії.

Аргентинці були фаворитами поєдинку, їхній зірковий нападник Ліонель Мессі забив м’яч уже на 10-й хвилині, реалізувавши пенальті. Однак одразу після перерви саудити провели дві результативні атаки, які завершували Салех Аль-Шахрі (на 48-й хвилині) та Салем Аль-Доссарі (на 53-й).

Підсумок поєдинку – сенсаційна перемога Саудівської Аравії з рахунком 2:1

Ще один матч групи С, у якому грали збірні Мексики та Польщі, завершився у Досі внічию 0:0. Лідером групи стала Саудівська Аравія.

Обидва матчі відбулися і у групі D.

Збірні Данії і Тунісу зустрічалися в Ер-Раяні і не зуміли забити жодного м’яча – нічия 0:0.

Останнім поєдинком ігрового дня був матч в Аль-Вакрі між Австралією та чинним чемпіоном світу Францією.

Австралійці відкрили рахунок на дев’ятій хвилині (забив Крейг Гудвін). На 27-й хвилині француз Адріан Рабйо зрівняв рахунок, а за п’ять хвилин його партнер Олів’є Жиру вивів чемпіонів світу вперед. У другому таймі Франція довела матч до розгрому: на 68-й хвилині забив Кілліан Мбаппе, а на 71-й – знову Жиру.

Чемпіони світу виграли з рахунком 4:1 і очолили групу.

Контекст:

Фінальна частина чемпіонату світу з футболу 2022 року відбувається у Катарі з 20 листопада до 18 грудня.