Де в Україні 24 жовтня відключатимуть світло ‒ перелік областей

У Києві та семи областях України сьогодні, 24 жовтня, відключатимуть світло.

Це має допомогти зниженню навантаження на електромережі, щоб дати час енергетикам відремонтувати пошкоджене російськими обстрілами обладнання. Про це йдеться у повідомленні Укренерго.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як економити електроенергію вдома. Сім порад

Зокрема, тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії 24 жовтня буде у Харківській, Полтавській та Сумській областях. А найбільший обсяг обмежень застосують у Києві, а також у Київській, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях.

“Будь ласка, тримайте телефони зарядженими і передавайте інформацію тим, хто не користується соцмережами. Пам’ятайте, що ваше ощадливе енергоспоживання може допомогти уникнути примусових відключень”, ‒ наголошують в Укренерго.

Українців закликають зменшувати споживання електроенергії. Енергетикам зараз особливо потрібна підтримка, щоб мати час для відновлення роботи пошкоджених російськими окупантами енергооб’єктів. Про це повідомила Національна енергетична компанія Укренерго.

У Молдові із 24 жовтня очікується дефіцит електроенергії. Укладені контракти на постачання електрики не зможуть забезпечити все споживання з 7:00 до 23:00 години.