Кремлівські еліти хочуть відмежуватися від Путіна – розвідка

Деякі представники так званих “кремлівських еліт” незадоволені імперськими амбіціями Путіна і намагаються знайти можливість піти від російського диктатора.

Наразі окремі представники кремлівської верхівки самі знаходяться в пошуку каналів та комунікацій з Заходом та Україною, заявив представник пресслужби Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов, інформує “УНІАН”.

“Можна констатувати, що серед військово-політичного керівництва, особливо серед бізнес-еліти сьогоднішньої путінської Росії, далеко не всі в захваті від тієї каші, яку заварив “колективний Путін” і справді схиблений диктатор. Далеко не всі поділяють історичні позиції Медвєдева, Патрушева й інших. “, каже Юсов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Полетіли голови” Путін вигнав одного з топових генералів

В розвідці впевнені, що партія миру в середині РФ буде посилюватися з кожним новим рівнем ескалації, з кожною новою хвилею мобілізації, з кожним новим відсотком падіння рейтингу Путіна, або, безумовно, новими успіхами Збройних Сил по звільненню окупованих територій.

“Путіна чекає фіаско. Питання лише в тому, що чекає диктатора: політичне фіаско, міжнародний трибунал, палацовий переворот чи суд Лінча на вулиці”, сказав Юсов.

Певні підготовчі процеси до усунення президента РФ Володимира Путіна від влади вже йдуть.

Росія загнала себе в глухий кут, заявив начальник Головного управління розвідки України Кирило Буданов.