У Сенаті США заявили, що ядерний удар по Україні буде сприйнятий як напад на НАТО

Сенат США

Сенатори США наголосили, що росія має понести відповідальність за всі порушення законів, які допустила їхня армія в Україні

Застосування росією ядерної зброї проти України буде сприйняте Сполученими Штатами Америки як напад на НАТО. Про це заявив американський сенатор від Республіканської партії Ліндсі Грем під час засідання Судового комітету США, пише “УНІАН”.

Під час засідання комітету “Від Нюрнберга до України: відповідальність за військові злочини та злочини проти людяності” американські сенатори наголосили, що росія має відповідати за всі порушення законів, які допустила армія росії під час війни проти України. 

“Якщо Путін продовжить свої погрози і застосує ядерну зброю, ми вважатимемо це великомасштабним нападом на НАТО. Радіація зачіпає не лише Україну, а й усю Європу”, – сказав Грем.

Також сенатор наголосив, що росія використовує ядерну зброю для шантажу, тож вона має отримати чітку відповідь від НАТО. На думку Грема, якщо це повідомлення не буде донесено, то це буде величезна помилка щодо путіна та інших диктаторів.

Нагадаємо, в РНБО оцінили, наскільки є ймовірним, що путін застосує стратегічну ядерну зброю.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.