Сенат США підтримав законопроект про надання допомоги Україні на $12 млрд
Повномасштабна війна росії проти України
За словами ЗМІ, 72 законодавці підтримали проєкт, 25 виступили проти
Американський Сенат підтримав бюджетний законопроект про фінансування уряду США до 16 грудня, що, зокрема, містить положення про допомогу Україні у $12,4 млрд. За словами ЗМІ, 72 законодавці підтримали проєкт, 25 виступили проти. Про це повідомляє “Голос Америки”.
“Американський Сенат підтримав бюджетний законопроект про фінансування уряду США до 16 грудня, що, зокрема, містить положення про допомогу Україні у 12,4 мільярда доларів. 72 законодавці підтримали проєкт, 25 виступили проти. Тепер законопроект має бути проголосований у Палаті представників і підписаний президентом США”, – мовиться в повідомленні.
Читайте також: Конгрес США виділить на допомогу Україні ще $12 млрд доларів – Reuters.
Як повідомляв 5.UA, на початку вересня президент США Джо Байден звернувся до Конгресу з проханням виділити 11,7 млрд доларів на надзвичайні потреби України. Нова допомога включатиме кошти на обладнання, розвідку та пряму бюджетну підтримку України.
Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.
Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.