Повернення “5 каналу” в цифровий ефір: засідання суду знову перенесли – причина (Відео)

"5 канал"

Вже 6-й місяць “5 канал” мовить лише на супутник, в ютубі та в кабельних мережах, цифрового мовлення немає

Боротьба за повернення “5 каналу” до цифрового мовлення триває. Сьогодні відбулося чергове засідання Окружного адмінсуду за позовом телерадіокомпанії НБМ щодо протиправної бездіяльності низки державних структур. Бо ані Кабмін, ані концерн РРТ чи Держслужба спеціального зв’язку та захисту не дали відповіді, хто ж відімкнув з етеру кнопку “5 каналу”.

Засідання знову перенесли через те, що суд належним чином не повідомив третю сторону процесу, а саме Нацраду з питань телебачення та радіомовлення, яка регулює медіасферу. Також компанію “Зеонбуд”, яка збудувала національну цифрову телемережу. Тепер їх мають повідомити про залучення до судового процесу і дати час на ознайомлення з матеріалами справи.

“Залучення Нацради і “Зеонбуду” потрібне для дотримання процесуальних правил і норм, їх залучають як третю особу, в нас безпосередньо немає до них позивних вимог, тому ми їх не залучаємо як відповідача, а прохали долучити як третіх осіб які не заявляють самостійних вимог”, – пояснив адвокат “5 каналу” Владислав Крупський.

Вже 6-й місяць “5 канал” мовить лише на супутник, в ютубі та в кабельних мережах. Цифрового мовлення немає. Разом із “5-м” відімкнули “Прямий” та “Еспресо”. Відтоді представники “5 каналу” зверталися до різних органів влади та посадових осіб, щоб зрозуміти, хто відповідальний за таке рішення.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.