Подоляк підтвердив участь Абрамовича в обміні полоненими

Російський мільярдер Роман Абрамович брав участь у переговорах між Україною та Росією щодо обміну військовополоненими.

Цю інформацію в ефірі “24 каналу” підтвердив радник голови Офіса президента Михайло Подоляк. Абрамович виступав у якості модератора процесу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обмін військовополоненими між Україною та РФ: стало відомо, хто брав участь у переговорах від Росії

“Безумовно, Абрамович брав участь як модератор процесу. Тобто він те саме робив, що на перших турах переговорного політичного процесу”, – заявив Подоляк.

За його словами, російський мільярдер був посередником-модератором переговорного процесу і дозволяв сторонам вести об’єктивний діалог.

Подоляк зазначив, що не може зараз розголошувати більш детальні подробиці ролі Абрамовича та інших учасників у переговорах, оскільки для цього варто дочекатися “фіналу”.

“Ви ж бачите, що на момент обміну взагалі нам вдалося зробити так, що про цей переговорний процес не було жодного слова. Тому це можна було довести до фіналу”, – заявив радник керівника ОП.

Російський олігарх Роман Абрамович зустрічався з наслідним принцом Саудівської Аравії Мухаммедом бін Салманом в Ер-Ріяді в рамках переговорів щодо обміну полоненими між Україною та Росією

Після обміну, Абрамович привітав п’ятьох звільнених британців на борту приватного літака, який прямував до Саудівської Аравії з Росії, і вручив їм айфони, щоб вони могли зателефонувати рідним і сказати, що повертаються додому, повідомляв Bloomberg з посиланням на три джерела.