“Маріуполь – це Україна”: переселенці вийшли на вулиці міст, які стали для них прихистками проти референдуму – включення (Відео)

Маріуполь

У Львові на акцію вийшло декілька десятків переселенців з Маріуполя 

Національна акція “Маріуполь – це Україна” одночасно розпочалася у кількох містах України. Вимушені переселенці з Маріуполя вийшли на вулиці міст, які нині стали для них прихистками, щоби вкотре сказати – Маріуполь українське місто, було, є і буде. Акція пройшла і у Львові, там побувалаа кореспондентка “5 каналу” Марта Шикула.

На акції у Львові кілька десятків людей вийшли підтримати тих маріупольців, які перебувають у тимчасово окупованому місті, та не можуть вийти на таку акцію. Переселенці наголошують, що вони проти псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях. 

“Пройшов референдум у нашому місті, в Маріуполі. Ми, звісно, проти цього. Ми хочемо сказати, що Маріуполь лишається і завжди був українським містом. Ми віримо в те, що ми туди повернемося і відбудуємо його”, – заявила переселенка з Маріуполя Оксана Гнатишин.

“Маріуполь був, є і буде українським. Нехай навіть тимчасово під прапором-тряпкою , трьохколорною тряпкою. Маріупольці, які на жаль залишилися досі у Маріуполі. Вони залишилися не тому, що вони хочуть цього референдуму та піти під другу владу. Вони залишилися, бо там їхня домівка, тому що там їхній дім”, – розповіла переселенка з Маріуполя Оксана Михайлишин.

Як повідомляв 5.UA, у Мінреінтеграції розповіли, які наслідки чекають на учасників псевдореферендумів. 

Читайте також: “Це шоу для внутрішнього споживання” – Подоляк про потуги рашистів провести фейкові референдуми на окупованих територіях

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.