На Херсонщину завозять людей з Криму для участі у фейковому референдумі

Для участі в так званому референдумі росіяни завозять на окуповану територію Херсонщини людей з тимчасово захопленого Криму.

Про це голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич повідомив Telegram. За словами Янушевича, Росія організувала чергову низькопробну “театральну виставу” для внутрішнього споживання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Референдум” у Мелітополі: окупанти з автоматами вриваються у квартири

“Отримуємо численні звернення з Херсонщини про фейковий референдум. З Криму масово завозять людей для голосування. По селах їздять автоматники, примушують голосувати мешканців. У Херсоні, Чорнобаївці, інших містах виламують двері й примушують голосувати. Озброєні “помічники” ходять по під’їздах і влаштовують “голосування вдома”, написав він.

Водночас голова ОВА наголосив, що херсонці ігнорують “голосування”, демонструючи свою громадянську позицію.

Янушевич також закликав жителів області бути обережними.

“Найкращий вихід не відчиняти двері й не брати участь у цій постанові. Посилайтеся на хворобу ковід чи туберкульоз. Якщо ви вимушені спілкуватися з “організаторами”, говоріть, що за день два прийдете на дільницю. По бюлетенях визначити, як ви проголосували, ніхто не зможе. Але найкраще участі у голосуванні не брати”, додав він.

Представники російських окупаційних адміністрацій на територіях сходу й півдня України заявили про початок псевдореферендумів про приєднання до складу Російської Федерації.

Розпочинаються так звані референдуми 23 вересня.