Росія націлила на Україну 24 ракети “Калібр”: яка ситуація в морях

23 вересня на бойовому чергуванні в Чорному, Азовському й Середземному морях перебувають 14 ворожих кораблів Російської Федерації.

У Чорному морі зараз перебувають три носії оперативно-тактичних крилатих ракет “Калібр”. Їхній загальний залп становить 24 ракети, повідомили в п’ятницю Військово-Морські сили України у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ вишикувала біля українських берегів носії ракет “Калібр”

В Азовському морі ворог продовжує контролювати морські комунікації утримуючи на бойовому чергуванні до шести ворожих кораблів і катерів, у Середземному морі п’ять носіїв крилатих ракет “Калібр”.

“За добу в інтересах РФ прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили: до Чорного моря 27 суден, з них сім суден продовжили рух у напрямку протоки Босфор, до Азовського моря 44 судна, з них 11 суден рухалися з протоки Босфор”, ідеться в повідомленні.

Ракетно-артилерійські підрозділи відпрацювали на півдні України понад 210 вогневих завдань по пункту управління в Бериславському районі, осередках сил і техніки в районі Гаврилівки й Чорнобаївки, по Дар’ївському мосту й понтонній переправі біля Нової Каховки.

У Новій Каховці вогневим контролем зупинено ремонтні роботи на мосту і уражено колонну військової техніки, що готувалася до переправлення через Дніпро, повідомляє Оперативне командування “Південь”.