У Нацполіції сказали, скільки ексгумували загиблих в Ізюмі

На місці масового поховання людей в Ізюмі на Харківщині вже ексгумували 427 тіл.

П’ятеро з них діти. Про це повідомив начальник Головного слідчого управління Нацполіції Сергій Пантелеєв під час брифінгу 23 вересня, пише Gazeta.ua.

“Ми завершуємо ексгумацію тіл наших загиблих і похованих в Ізюмі громадян. На цей момент поліція підняла із землі 427 тіл громадян, з яких 202 це тіла жінок, 189 тіл чоловіків, п’ять дітей”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Ізюмі може бути понад три місця масових поховань заступник міського голови

11 тіл настільки знівечені, що не можна встановити їхню стать. Цим займатимуться судово-медичні експерти.

“Також у братській могилі виявили 21 тіло українських військовослужбовців. Більшість тіл під час візуального огляду з експертами мають ознаки насильницької смерті”, розповів Пантелеєв.

Він додав, що точну причину загибелі кожного громадянина встановлять після додаткових експертних досліджень.

Росіяни з перших днів повномасштабної війни почали обстрілювати Ізюм з авіації та артилерії. Загарбники знищили майже 80% житлової забудови міста й окупували населений пункт на початку квітня. Місцеві жителі опинилися у надважкому становищі й змушені були жити без електрики, води й газу.

Після понад п’яти місяців окупації Збройні сили України 10 вересня звільнили Ізюм від росіян. На час звільнення в місті перебувало майже 10 тис. мешканців. До війни там жило більш як 40 тис. людей.