Ані Лорак після мовчання “народила” листа й заявила про “любов” до України

Співачка Ані Лорак, яка мовчала про війну й виступала в Російській Федерації, опублікувала “відкритого листа”.

“Лист” з’явився на її сайті. Співачка заявила, що пише “від щирого серця”.

Лорак заявила, що її “ім’я цинічно використовують для різноманітних політичних і медійних маніпуляцій”, і що вона “любить Україну”.

“Я народилася у прекрасному буковинському краї і вважаю, що патріотизм людини визначається не словами, а вчинками”, написала вона.

Співачка заявила, що “прославляє” Україну впродовж 20 років. І її місія як артистки “нести музику, дарувати людям радість”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кондратюк назвав заплановані концерти Лорак “хв*йда-туром”

Також Лорак заявила, що “вона поза політикою”, а політики “використовують її ім’я для своїх брудних ігор”.

Згадала брата, який “виконував інтернаціональне зобов’язання” в Афганістані та якого привезли в цинковій труні. “Я не розуміла за що”, написала.

Артистка заявила, що ніхто не має права їй диктувати, “як любити й підтримувати свою країну”.

“Ні “ДНР”, ні “ЛНР”, ні “Правий сектор”, ні “Свобода” не мають морального права зачіпати моє ім’я. Вони не мають жодного стосунку до мене. Я за мир”, заявила вона.

Ані Лорак оголосила концерти в країнах ЄС. Тим часом у Чехії концерт співачки скасували. У Німеччині й Чехії планували мітинги проти туру Лорак.

У липні 2016 року, на третій рік воєнної агресії РФ проти України, Лорак виступала на святкуванні 320-річчя військово-морського флоту Росії в Санкт-Петербурзі.

Торік співачка заявила, що в Україні щодо неї є “політичне замовлення”.

Потім овернулася до Москви, де виступала на концерті “Рождество с Григорием Лепсом”. У травні Григорій Лепс приїжджав до російських окупантів на Донбас.