Зеленський зробив заяву щодо закінчення війни з Росією

Президент Росії Володимир Путін продовжить відправляти своїх громадян на смерть в Україну, оскільки йому все одно скільки їх тут буде.

Війна в Україні не закінчиться з ліквідацією примусово мобілізованих росіян. Війна має завершитися раніше. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час виступу на щорічному саміті Forbes 400.

“Я б не хотів говорити, що війна закінчиться тоді, коли закінчаться ці люди, яких він відправляє на війну. Я вважаю, що війна повинна закінчитися раніше, але хтось повинен вправити мозок військово-політичному керівництву РФ”, сказав Зеленський.

Для України війна закінчиться тоді, коли “ми повернемо своє, а зайве нам не потрібно”, додав президент.

“Він (Путін. Gazeta.ua) точно ніколи не говорить правди і його слова не збігаються з його діями. Питання не в тому, що він 300 тисяч людей мобілізує, питання в тому, що мобілізація у РФ проходить вже давно і ми всю цю інформацію мали від нашої розвідки. Ми знаємо, що ці 300 тисяч, всі ці анкети були заповнені, все за людей давно зробили”, заявив він.

За його словами, у Росії всі місяці повномасштабної війни відбувалася прихована мобілізація.

“Людей примусово мобілізовували, їх кидали сюди, щоб вони загинули. Коли у них закінчились кадрові офіцери, вони почали брати різних пенсіонерів, закінчились пенсіонери почали брати молодих курсантів. Це просто діти, які приїхали гинути сюди заради амбіцій однієї людини у світі, яка хоче воювати”, заявив він.

21 вересня Володимир Путін оголосив про часткову мобілізацію росіян. Призову підлягатимуть нібито тільки громадяни, які перебувають у запасі.

У Росії почалися акції протесту проти мобілізації, невдоволених затримували. У Москві та Воронежі затриманим почали видавати повістки до військкоматів.

Оголошення мобілізації на 210-й день війни проти України показує, як у Кремля “все йде за планом”, вважають в Україні та за кордоном.