Стиль бохо в одязі: звідки взявся і як його носити

Бохо-шик знову стає актуальним цього сезону. Історія цього тренду тягнеться більш ніж 200 років.

Дехто впевнений, що ця богемна культура була заснована як контркультура наприкінці XVIII ст. після Французької революції. Інші вважають, що французьке слово bohémien було зневажливим терміном, який вперше використали для опису ромів. Так чи інакше, термін бохо описував частину суспільства, яка вела нетрадиційний і часто кочовий спосіб життя, що відбивалося на їхній естетиці, пише НВ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як стилізувати чорне пальто: сім трендових образів для осені

Статус цієї культури змінився на початку ХХ ст. Тоді французький модельєр Поль Пуаре вперше застосував драпіровані тканини, прибрав корсети на користь неструктурованого одягу та переніс базові речі бохо, як-от шаровари, туніки з драпіруваннями чи бахромою, на подіуми.

Цей стиль складається з квіткових легких суконь, бахроми, пончо, вишивки, кльошу, в’язано-гепюрових елементів, яскравих автентичних принтів, замшевих чобіт до коліна та гладіаторських босоніжок. І він знову повертається на подіуми.

Стилісти назвали і показали варіанти осіннього джинсового тренду, який носять зараз французькі модниці.

Саме джинсовий комбінезон, як модний “привіт” з 1990-х, буде в тренді всю осінь. Експерти рекомендують міксувати джинсові комбінезони з білими базовими топами, лонгслівами, футболками з принтами і сорочками з рюшами.