Головні новини дня: звільнення героїв Маріуполя та мобілізація в РФ

Gazeta.ua нагадує головні новини четверга, 22 вересня.

Вночі стало відомо, що з російського полону повернули 215 осіб. Обміняли на 55 полонених росіян та народного депутата, затриманого за держзраду, Віктора Медведчука.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ “насипали” окупантам з артилерії й авіації знищено чотири пункти управління, позиції ППО та склади БК

Також з російського полону звільнили 10 іноземних військових, що служили в лавах Збройних сил України. Вдалося повернути тих, кого “засудили” до смертної кари в так званій ДНР.

Згідно з домовленістю,командири оборони Азовсталі Сергій Волинський, Святослав Паламар, Денис Прокопенко, Олег Хоменко та Денис Шлег до кінця війни перебуватимуть у Туреччині під протекторатом президента Реджепа Таїпа Ердогана.

У Росії люди пручаються оголошеній президентом Володимиром Путіним мобілізації. У Дагестані місцеві жителі перекрили федеральну трасу. Вчора протести проти мобілізації відбулися у Москві, Санкт-Петербурзі і низці російських міст.

Росіяни масово тікають до Фінляндії та Грузії. Пробки на кордоні Росії та Фінляндії досягають вже кількох кілометрів. “Хвіст” з машин вже виліз на російську сторону. Така сама ситуація на російсько-грузинському кордоні.