Окупанти активізувалися з псевдореферендумами – Генштаб

Російські окупанти активізували роботу щодо підготовки і проведення так званого “референдуму” на тимчасово захоплених територіях України.

Також загарбники посилили терор населення. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

“У населених пунктах Херсонської області представники російської окупаційної влади під приводом якісного розподілу гуманітарної допомоги, намагаються отримати від місцевих жителів їх особисті дані. Триває формування так званих “виборчих комісій”, пише Генштаб.

Ворог намагається утримати ситуацію на тимчасово окупованих територіях під своїм контролем.

У Херсоні посилюється адміністративно-поліцейський режим, окупанти перевіряють оселі, психологічно тиснуть на місцевих жителів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гайдай пояснив, чому окупанти хочуть швидкий псевдореферендум

У місті Старобільськ Луганської області окупаційна влада заборонила місцевому населенню залишати місто з 23 по 27 вересня.

Окупанти створюють озброєні групи для обходу помешкань і примусу людей брати участь у так званому “референдумі”.

Проводять підготовку до зйомок пропагандистськими ЗМІ сюжетів про ніби-то “активну участь місцевих мешканців у голосуванні”.

Окупанти в захоплених районах Донецької і Луганської областей планують на 2327 вересня “референдум” про “входження” до складу Росії.

На Херсонщині про “референдум” заявив колаборант Володимир Сальдо. Також про псевдореферендум заявив колаборант Євген Балицький.

У Запорізькій і Херсонській областях окупанти проведуть найбільш жорсткі заходи “мобілізації”. Мер Мелітополя Іван Федоров закликав чоловіків негайно покинути тимчасово окуповані території.